Sprawmy dzieciom uśmiech !!!

Do 14 września trwa zbiórka zabawek dla dzieci ze szpitalnych oddziałów dziecięcych. Bez względu na to ile masz lat, co robisz na co dzień dołącz do nas i wspólnie podarujmy Dzieciom UŚMIECH! Namów każdego z najbliższego otoczenia, aby już dziś otworzył pudło z dzieciństwa, przeszperał domowe półki i przyniósł trochę zabawek, pluszaków, malowanek, flamastrów czy kredek.

Jeżeli posiadacie w domu niepotrzebne zabawki, które są w dobrym stanie możecie przekazać je nam. W szpitalu oprócz dzieci małych znajdują się dzieci w wieku gimnazjalnym, licealnym więc jeśli macie jakieś ciekawe książki to również możecie oddać je na ten cel. Chcesz sprawić, aby na dziecięcych buziach pojawił się UŚMIECH i choć na chwilę zapomniały o swojej chorobie? 

Zbiórka pluszaków, kredek, flamastrów, plasteliny, farbek, kolorowanek, książeczek dla dzieciaków przebywających na Oddziale Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz w słupskim i koszalińskim szpitalu na oddziale pediatrycznym. Wywołajmy masę uśmiechów na tych małych buźkach. Sprawmy by ich pobyt w szpitalu nie był tylko złym wspomnieniem.

OTWÓRZCIE SWOJE SERDUCHA i Przyłączycie się!

Wszystkie skarby możecie znosić do nas na ul. Niedziałkowskiego 6 Słupsk budynek Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej Nie masz czasu wyślij do nas paczkę na adres: Stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku ul. Niedziałkowskiego 6 Słupsk. Prowadzisz placówkę, szkołę, przedszkole, sklep, kiosk chcesz utworzyć punkt zbiórki napisz do nas muszkieterowieszpiku@gmail.com. Prowadzisz firmę chcesz nas wesprzeć nr tel: 605-530-540 info: http://muszkieterowieszpiku.org.pl/jakpomoc-partnerzy-bizn…/. Nie masz ale naprawdę już nie masz czasu, mieszkasz w Polsce lub za granicą, a chcesz nam pomóc ZARAŻAĆ UŚMIECHEM zrób dobry KLIK:https://pomagam.pl/qt0a3yox

 SŁUPSK – Punkt Partnerski zbiórki:
– milkshake bar ul. Szczecińska 17 Słupsk

 USTKA – Punkt Partnerski zbiórki:
– Kwiaciarnia u Basi Karolina Kowalczuk Plac Wolności 9 Ustka

 GDAŃSK – Punkt Partnerski zbiórki:
– SoYo Joanna Chrapkowska ul. Chłopska 14e/5 Gdańsk Przymorze
– TotalMedica Łukasz Wodziński ul. Guderskiego 34 Gdańsk

Zbiórka gadżetów trwa do 14.09.2017
Akcja przekazania gadżetów:
– 15.09.2016 – Szpital Słupsk
– 22.09.2017 – Szpital Gdańsk
– 06.10.2017 – Szpital Koszalin

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *