Jantar na zwycięskiej ścieżce. MKS Debrzno pokonane 5:0

Piłkarze trenera Janusza Rzeszutko nie zwalniają tempa. Ustczanie w 6 kolejce SKO rozgromili kolejnego rywala. Tym razem w pokonanym polu pozostał MKS Debrzno. Nie do zatrzymania jest superduet – Wójcik-Czubak.

Goście nie mieli w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia. Spotkanie przebiegało pod wyraźne dyktando Jantarowców, którzy znakomicie czuli się w ofensywie. Debrznianie mieli straszne problemy z powstrzymaniem atakujących ustczan. W tym meczu nie wykorzystano dwóch rzutów karnych: Karol Czubak (w 25.minucie) i debrznianin Paweł Wegner (w 85. minucie).

W kolejnej kolejce Jantar zmierzy się na wyjeździe z Zawiszą Borzytuchom. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się przy ulicy Sportowej w Ustce. Rywalem będzie liderująca Sparta Sycewice z wieloma byłymi Jantarowcami w składzie.

MKS Jantar Ustka – MKS Debrzno 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Kamil Wójcik (17), 2:0 Dominik Kaczmarek (31), 3:0 Kamil Wójcik (45), 4:0 Karol Czubak (51), 5:0 Kamil Wójcik (61).

Jantar: Wilhelm, Brzostowicz, Kaszuba, Maciej Dawid, Brzozowski (88 Panasiuk), Granosik (78 Oskar Formela), Kaczmarek, Wasiuk (84 Kacper Dawid), Żebrowski (67 Michał Wiśniewski), Czubak, Wójcik.

MKS: Wojciech Taras, Maciej Domański, Zabrocki (40 Patryk Klejdysz), Masternak (66 . Borucki), Wegner (86 Jakub Kaczmarek), Władyczak, Okoński, Góra, Kawczak, Pacholik, Bartłomiej Rutyna (74 Litwiniuk).