II Turniej Małego Przedszkolaka w Ustce

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustce odbył się dziś (niedziele 12.11) II Turniej Małego Przedszkolaka. W turnieju piłki nożnej rywalizowały dzieci z usteckich przedszkoli. Imprezę zorganizował ustecki OSiR i klub MKS Jantar Ustka.

Jantar wygrał w Czarnem z Czarnymi 5:1

W 11 kolejce SKO MKS Jantar Ustka pokonał na wyjeździe Czarnych Czarne 5:1. Kolejnym hattrickiem popisał się Karol Czubak a pozostałe bramki strzelił nie kto inny jak Kamil Wójcik. Mecz był bardzo zacięty a arbiter spotkania pokazał łącznie 14 żółtych kartek i 2 czerwone. 

Jantar znów wygrał i wrócił na fotel lidera

Piłkarze usteckiego Jantara po dość nieoczekiwanej porażce ze Stalą Jezierzyce pokonali Lesnika Cewice 6:1. Ustczanie po krótkiej przerwie powrócili na fotel lidera SKO. Swój mecz przegrała Sparta Sycewice. 

Kolejne ligowe zwycięstwo rocznika 2005

Nie zwalniają tempa chłopcy z rocznika 2005, po ostatnim zwycięstwie w Starogardzie, zanotowali kolejną wygraną ,tym razem w Ustce pokonali rówieśników z Pogoni Lębork 2:0.

Turniej rocznika 2009 na słupskim Orliku.

Swój pierwszy Turniej rozegrali piłkarze z  rocznika 2009 w Słupsku na Orliku przy ulicy Krzywoustego. Trenerami grupy są Janusz Rszeszutko i trener Michał Wiśniewski.

Kolejna wygrana młodych piłkarzy Jantara

Kolejne zwycięstwo zanotowali nasi zawodnicy rocznika 2005 w Wojewódzkiej Lidze Juniora D1. W kolejnym meczu na wyjeździe pokonali w Starogardzie miejscowy Beniaminek 03 4:0 (3:0).

2 piłkarzy z rocznika 2003 powołanych na konsultacje i mecz

2 piłkarzy z rocznika 2003, Wojciech Dacków i Filip Dalecki zostało  powołanych na konsultacje i mecz towarzyski z drużyną 2002 w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Spotkanie obędzie się we wtorek 26 września w Gdańsku. 

Co za mecz na Sportowej. Lider rozgromiony 5:1 !!!

Piłkarze usteckiego Jantara nie pozostawili złudzeń kto tego dnia był lepszym zespołem. Ustczanie pokonali pewnie dotychczasowego lidera tabeli, Spartę Sycewice aż 5:1. Piłkarze trenera Janusza Rzeszutko awansowali na pierwsze miejsce w tabeli SKO.

Kwidzyn zdobyty. Jantar wygrywa 3:0

W piątej kolejce Wojewódzkiej Ligii Juniora D1 nasz zespół pokonał w Kwidzyniu miejscowe Rodło 3:0(1:0). Bramki strzelili 3 min Antoni Klimczuk,50 min Szymon Czaja,56 min Jan Rymarz.